• I N F O R M Á C I A

• Vážení rodičia, milí žiaci, spolupráca a chémia medzi žiakmi, rodičmi a školou už roky funguje, preto verím, že sa aj táto výzva stretne s pochopením. Rozhodnutím RÚVZ je celá naša škola (základná aj materská) zatvorená. Je to z dôvodu zvyšujúceho sa počtu pozitívnych prípadov medzi žiakmi aj zamestnancami. Počet nie je až taký dôležitý, denne sa mení, ale otázka je, čo ďalej. RÚVZ týmto zatvorením úplne správne sleduje to, aby sa na 10 dní prestali deti a žiaci stýkať, aby vírus nekoloval ďalej, aby sme všetci po 10-tich dňoch boli neinfekční a mohli sa 26.10. vrátiť do školy, základnej aj materskej. Na to ale musíme všetci chápať, že máme každý jeden zodpovednosť. Prístup, že moje dieťa nemá príznaky, tak nech si behá po vonku, je nezodpovedný a nefér. Nie voči danému dieťaťu (aj keď aj svoje zdravie ohrozuje), ale voči všetkým ďalším cca 650 deťom a žiakom. Lebo RÚVZ má postupy jasné - ak nám stále budú narastať prípady medzi žiakmi aj v priebehu tohto týždňa, hygiena rozhodne o predĺžení opatrení a 26.10. sa do školy nevrátime. Buďme všetci zodpovední, deti a žiaci, zdržiavajte sa doma, zabráňte sociálnym kontaktom s inými deťmi a žiakmi, aby sme sa o týždeň mohli vrátiť do školy. RÚVZ Senica nám nevyhlásil prázdniny, ale prísne hygienické opatrenia, ktoré treba dodržiavať. Ich porušovanie je výsmech všetkým ostatným poctivým. Ďakujem za pochopenie, verte, že ani jedného zamestnanca ZŠ s MŠ táto situácia neteší a najradšej by sme robili to, čo nás baví-vzdelávali a vychovávali vaše deti. VŠETCI K TOMU MUSÍME PRISPIEŤ.

D.Jureňa

Vážení rodičia,

keďže aj naša materská škola sa snaží modernizovať a viac využívať elektrotechnické  vymoženosti tejto doby, začíname zriaďovať novú webovú stránku materskej školy https://msgbely.edupage.org.

Postupne do nej  presúvame všetky informácie už z existujúcej stránky, až napokon pôvodnú úplne zrušíme.

V prvý deň nástupu dieťaťa do materskej školy dostanete v triede okrem inej dokumentácie na podpis aj prístupové heslo pre vytvorenie konta Vášho dieťaťa na  Edupage.  Cez toto konto si budete môcť odhlasovať Vaše dieťa zo stravy, ak nebude prítomné v MŠ,  alebo ak bude len doobeda.

Nakoľko v materskej škole nepotrebujeme zriaďovať zvlášť konto pre dieťa a zvlášť pre rodiča, postačí, ak si na základe prihlasovacích údajov, ktoré dostanete vytvoríte v Edupage konto Vášho dieťaťa. Pomocou tohto konta  budete môcť  v budúcnosti aj navzájom komunikovať s  vyučujúcou  učiteľkou Vášho dieťaťa.

Teším sa na ešte lepšiu vzájomnú spoluprácu.