• POZOR ZMENA !

• Vážení rodičia, pozor je zmena režimu prevádzky v MŠ počas veľkonočných prázdnin to je štvrtok a utorok

14.4. a 19.4.2022.

Budú otvorené  len dve  triedy v materskej škole na ulici Záhumenice 663.

MŠ v ČSLA bude mimo prevádzky.

Do II. triedy materskej školy - oranžový pavilón  budú chodiť  prihlásené deti z II., IV. a polovica detí z I. triedy .

Do III. triedy materskej školy - žltý pavilón  budú chodiť  prihlásené deti z III., VII. a polovica  detí z I. triedy.

Ostatné triedy budú mimo prevádzky zamknuté.

Žiadame rodičov, aby deťom zobrali veci  v stredu 13.4.2022 poobede domov a vo štvrtok priniesli do príslušnej triedy, v ktorej budú počas prázdnin.

Rodičov detí, ktoré nie sú prihlásené na prázdniny, žiadame, aby si v stredu skrinky vysťahovali a až po prázdninách veci opäť priniesli.

• O Z N A M

Vedenie Materskej školy Gbely oznamuje rodičom, že v čase veľkonočných prázdnin štvrtok a utorok  to je

14.4. a 19.4.2022

budú otvorené  tri triedy v materskej škole na ulici Záhumenice 663.

MŠ v ČSLA bude mimo prevádzky, prihlásené deti budú v MŠ Záhumenice v uvedenej triede:

Do I.triedy  materskej školy -modrý pavilón  budú chodiť prihlásené  deti  z  I. a V. a VI. triedy

Do II.triedy materskej školy - oranžový pavilón  budú chodiť  prihlásené deti zo II. a IV. triedy .

Do III.triedy materskej školy - žltý pavilón  budú chodiť  prihlásené deti z III. a VII. triedy materskej školy.

Ostatné triedy budú zamknuté.