• DÔLEŽITÝ OZNAM

oznamujem Vám, že dňa 30.6.2023 t.j. v PIATOK bude prevádzka MŠ v obidvoch budovách skrátená z dôvodu slávnostného ukončenia šk. roka.

Prevádzka bude do 14.30 hod. Prosím Vás, aby ste si deti vyzdvihli do uvedeného času z MŠ.

Ďakujem za pochopenie a ústretovosť.

Škrovánková M.

• DÔLEŽITÝ OZNAM

chcem sa Vám touto cestou poďakovať za spoluprácu, ochotu a chuť používať EduPage na rýchle posúvanie informácií, ospravedlňovanie a odhlasovanie detí pri ich neprítomnosti v tomto školskom roku,  čo našu MŠ zaradilo medzi moderné a pokrokové školy.

Počas letných prázdnin, však táto služba nebude môcť byť využívaná.

Preto Vás týmto chcem UPOZORNIŤ, že ak budete dieťa v tomto čase odhlasovať, je potrebné túto skutočnosť vybaviť TELEFONICKY na číslo do MŠ Záhumenice 0346621315 najneskôr v daný deň do 7.30hod.

Ďakujem za pochopenie

M.Škrovánková

• O Z N A M

•   PREVÁDZKA   MŠ    V     LETE

Oznamujeme Vám, že v čase letných  prázdnin

od  01.07. do  14.07.2023

budú otvorené  tri triedy v Materskej škole  Záhumenice .

MŠ ČSLA bude zatvorená.

Do I. triedy MŠ -modrý pavilón,  budú chodiť prihlásené deti z

I. a III.triedy.

Do II. triedy  MŠ -oranžový pavilón  budú chodiť prihlásené  deti  zo

VII.a VI.triedy.

Do IV. triedy MŠ – červený pavilon  budú chodiť  prihlásené deti z

II., IV. V. triedy

Ostatné triedy budú zamknuté.

Žiadame rodičov, aby deťom odsťahovali všetky veci zo skriniek posledný deň šk. roka 30.6.2023 a  preniesli do príslušnej triedy

až 1.7.2023

Od 17.7. - 6.8.2023 budú  v prevádzke už len dve triedy  I.IV. trieda MŠ.

Do I. triedy budú chodiť deti z I.,III.a VI.triedy

Do IV.triedy budú chodiť deti z II.,IV.,V. a VII.triedy.

Od 7.8. – 3.9.2023 bude celá  materská škola zatvorená z dôvodu

dezinfekcie všetkých priestorov a letnej údržby.

Prevádzka v MŠ po letných prázdninách začne ako ZŠ  v pondelok 4.9.2023.