• UPOZORNENIE

•

Vedenie materskej školy oznamuje rodičom, že  školský rok končípiatok 30.6.2023.

Prázdninový režim materskej školy začína

od pondelka   3.7.2023.

Upozorňujeme rodičov, že do konca školského roka do 30.6.2023 musia mať vyrovnané všetky platby za školné aj stravu + uhradené platby na  prázdniny.

Chýbajúce platby a prázdninové  treba predložiť na kontrolu triednej učiteľke.

Kto nebude mať uhradené všetky platby, dieťa nebude môcť počas letných prázdnin navštevovať materskú školu.

• Vážení rodičia, po zistení vášho záujmu a zvážení celej situácie vám oznamujeme, že od nového šk. roka otvárame pre záujemcov ranný školský klub, aby sme pomohli rodičom s menšími deťmi pri potrebe odchádzať do práce. Ranný klub začne fungovať od stredy 6.9.2023 a bude v prevádzke každé ráno od 6.30 do 7.30 v priestoroch ZŠ. Hneď po začiatku nového šk. roka zistíme váš záväzný záujem, pričom prednosť budú mať prváci a druháci, následne tretiaci a až v prípade voľnej kapacity štvrtáci. O podrobnostiach ranného klubu budeme informovať pred začiatkom šk. roka.

•

PREVÁDZKA MŠ V LETE

Vážení rodičia, aby ste si vedeli naplánovať Vaše dovolenky v čase letných  prázdnin, oznamujem Vám, že materská škola bude v lete v prevádzke

od  1.7. do  6.8.2023

Od 7.8.2023 budú obidve budovy MŠ zatvorené za účelom ich upratovania, dezinfekcie, údržby a prípravy prostredia k novému školskému roku.

S konkrétnou organizáciou prevádzky MŠ počas letných prázdnin Vás oboznámim koncom júna, až budeme vedieť počty prihlásených detí na toto obdobie.

Nový školský rok začne 4.9.2023 a od tohto dňa sa opäť obnoví aj prevádzka v budovách MŠ.